Rekreačná chata Santovka

31 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Santovka. Rozloha chaty je 45 m2. Nachádza sa v nej vstupná miestnosť s murovaným krbom, dve nepriechodné izby, kuchyňa a kúpeľňa s wc. Do objektu chaty je zavedená vodovodná a elekrtická prípojka.
Chata je umiestnená na pozemku o rozlohe cca 200 m2 v chatovej oblasti v blízkosti kúpaliska. Pozemok zatiaľ nie je v osobnom vlastníctve majiteľov chaty a nie je predmetom predaja. Presná výmera pozemku bude určená geometrickým plánom. V prípade ak do času predaja nebude pozemok vysporiadaný, kúpna cena sa zníži o cenu prislúchajúcu cene pozemku. Vysporiadanie pozemku je v stave riešenia.

Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom!
V prípade seriózneho jednania dohoda na cene určite možná.
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj formou hypotéky, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb. Máme dlhoročné skúsenosti aj v oblasti financií a túto službu ocenilo už veľa našich spokojných klientov.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na IG georealitylv, na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk

Maklér: Daniela Lauková , mail: laukova@georealitylv.sk, tel. 0902 294 733

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 31331
cena: 31 000 EUR
Rozloha: 45 m2
Rozloha pozemku: 200 m2
izby: 2
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Daniela Lauková

realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0902 294 733 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Daniela Lauková