Rekreačná chata Santovka

31 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Santovka. Rozloha chaty je 45 m2. Nachádza sa v nej vstupná miestnosť s murovaným krbom, dve nepriechodné izby, kuchyňa a kúpeľňa s wc. Do objektu chaty je zavedená vodovodná a elekrtická prípojka.
Chata je umiestnená na pozemku o rozlohe cca 200 m2 v chatovej oblasti v blízkosti kúpaliska. Pozemok zatiaľ nie je v osobnom vlastníctve majiteľov chaty a nie je predmetom predaja. Presná výmera pozemku bude určená geometrickým plánom. V prípade ak do času predaja nebude pozemok vysporiadaný, kúpna cena sa zníži o cenu prislúchajúcu cene pozemku. Vysporiadanie pozemku je v stave riešenia.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj formou hypotéky, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujú naši finanční sprostredkovatelia v rámci našich služieb.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.
Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fan Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Daniela Lauková , mail: laukova@georealitylv.sk, tel. 0902 294 733

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 31331
cena: 31 000 EUR
Rozloha: 45 m2
Rozloha pozemku: 200 m2
izby: 2
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Daniela Lauková

realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0902 294 733 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Daniela Lauková